ردیف نام ونام خانوادگی پایه تحصیلی آموزشگاه رتبه و رشته توضیحات
1 محمدامین        قنواتی هشتم سادات اول احکام راهیابی به مرحله استانی
2 علی           ادیب نهم سادات اول احکام راهیابی به مرحله استانی
3 محمد مهدی    وطن خواه هفتم سادات اول اذان راهیابی به مرحله استانی
4 سید  علی        حسینی نهم سادات اول اذان راهیابی به مرحله استانی
5 سید امیرحسین        علوی هشتم سادات اول انشاء نماز راهیابی به مرحله استانی
6 محمد عماد           کاچار هفتم سادات اول ترتیل راهیابی به مرحله استانی
7 محمد حسین        حاجی حسینی هشتم سادات اول ترتیل راهیابی به مرحله استانی
8 روح اله         تقی زاده نهم سادات اول تفسیر راهیابی به مرحله استانی
9 محمد مهدی        جانثاری هفتم سادات اول حفظ راهیابی به مرحله استانی
10 محسن        دادخواه هفتم سادات اول صحیفه سجادیه راهیابی به مرحله استانی
11 محمدمهدی      شرعیاتی هشتم سادات اول صحیفه سجادیه راهیابی به مرحله استانی
12 سید محمدحسین   بنای وطن هفتم سادات اول قرائت راهیابی به مرحله استانی
13 حسین           دهقانی هشتم سادات اول قرائت راهیابی به مرحله استانی
14 سید علی          امامی هفتم سادات اول نهج البلاغه راهیابی به مرحله استانی
15 حسام           سروش هفتم سادات دوم احکام  
16 صدرا          معلمی هشتم سادات دوم اذان  
17 علی         برهانی هفتم سادات دوم انشاء نماز  
18 حمیدرضا         ربانی هشتم سادات دوم حفظ  
19 محمد         مکتوبیان نهم سادات دوم صحیفه سجادیه  
20 امیررضا       مسجدی هشتم سادات دوم نهج البلاغه  
21 علی         عالی مرام نهم سادات سوم حفظ  
22 محمدرضا      غفارزاده نهم سادات سوم نهج البلاغه  

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت خدمت دانش آموزان عزیز و مربیان پرورشی که باعث افتخار و کسب مقام برای این واحد آموزشی شده اند.

رشته مفاهیم و تفسیر
رشته روخوانی و قرائت رشته حفظ

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

1

یوسف مسجدی

هفتم

7

علیرضا سجاد

هشتم

2

محمد نوربخش

هفتم

8

امیر حسین طهماسبی

هشتم

3

امیر علی مکارمی نیا

هفتم

9

سید علیرضا فقهی

هشتم

4

امیر رضا مسجدی

هفتم

10

محمد رضا غفارزاده

هشتم

5

محمد حسن نیک نام

هفتم

11

امیر ارسلان کیوانی

هشتم

6

محمد رضا کریمی

هشتم

12

آرمان عسگری

هفتم

ردیف نام و نام خانوادگی پایه انفرادی  
1 سید علی طباطبائی هفتم شنای 50 متر قورباغه( مقام سوم انفرادی)  
2 امیر علی مکارمی نیا هفتم شنای کرال پشت (مقام سوم انفرادی سن 13-14)  
3 متین رضایی هفتم  
4 آرین شجاعت هفتم  
5 محمد رئوف اعرابی هفتم  
6 علی صومی هفتم  

ردیف

نام  و نام خانوادگی

پایه

 

1

پارسا قزوینی

هشتم

 

2

محمد رضائی

هفتم

3

پارسا خرازی

هفتم

4

مهدی ارشادی

هشتم

5

عرفان شیری

هفتم

 

ردیف نام   و نام خانوادگی پایه  
1 علی عمومهدی هشتم  
2 محمدرضا باکودزفولی هشتم
3 علی حقیقت هفتم
4 محمد قنواتی هشتم

 

ردیف نام   و نام خانوادگی پایه  
1 آرین کارگر هفتم  
2 سپهر مظاهری هفتم
3 محمد معین لرکی هشتم

آمار بازدیدکنندگان سایت

437754
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
309
562
3627
420094
12467
10715
437754
آی‌پی شما: 54.211.79.150
امروز: یکشنبه، 06 فروردين 1396